HÜRRİYET GAZETESİ RESMİ İLAN SERVİSİ

BİZ SİZİ ARAYALIM

İsim Soyisim:

Gönderiliyor...

Beklenmeyen bir hata oluştu

Mesajınız gönderildi

Cep Telefonu:

BİZE ULAŞIN

ANKARA

Selanik Cd. No:23 Daire:1 Limoncuoğlu İşh. Kızılay / Çankaya / Ankara

444 33 13

ilan@hurriyetgazetesivefat.com

İSTANBUL

Yıldız Posta Cd.  Akın Sitesi No:6  1.Blok  Daire:13  Beşiktaş / İstanbul

444 33 13

ilan@hurriyetgazetesivefat.com

Hürriyet Vefat İlan Servisi  |  Arsel Group Medya

1994 yılında faaliyete başlamış olan firmamız; konusunda uzman kadrosu, tam donanımlı ekipmanları ile sektörün önde gelen ajansları arasında yer almaktadır.

 

Hürriyet İlan Servisi; kalitesinden asla ödün vermeyerek, siz değerli müşterilerimizle birlikte her geçen gün daha iyi hizmet vermek için çözüm üretmektedir.

 

Sektördeki gücünü etik değerlere olan bağlılığından, tecrübelerinden ve yenilikçi yapısından alan ajansımız, çalışmakta olduğu tüm gazetelerin takdirini kazanmanın mutluluğunu ve gururunu yaşamaktadır.

 

Öncelikle hedefimiz sizleri en kısa sürede ve en hızlı şekilde sonuca ulaştırmaktır.

VEFAT İLANI | BAŞSAĞLIĞI İLANI | ANMA İLANI | TAZİYE İLANI | TEŞEKKÜR İLANI

Hürriyet Gazetesi İlan Servisi İle Kolayca Gazete İlanınızı Yayınlayalım

444 33 13

TÜRKİYE'NİN HER YERİNDEN | HER GÜN

08:00 - 24:00 SAATLERİ ARASI KESİNTİSİZ HİZMET

Türkiye'nin vefat ilanları sitesi HurriyetGazetesiVefat.com her gün pek çok kişiye vefat ilanı hizmeti vermektedir. HurriyetGazetesiVefat.com'a üye olmadan, Türkiye'nin her yerinden tek numara; 444 33 13 ile hızlı ve kolay Vefat İlanı verebilirsiniz. Türkiye'nin en büyük en etkili en çok okunan gazetesi Hürriyet gazetesinde Türkiye baskısı ve bölge baskılarında, vefat ilanı, anma ilanı, teşekkür ilanı, başsağlığı ilanı, mevlüt ilanı vererek mesajınızı milyonlara ulaştırabilirsiniz. Hürriyet İlan Servisi olarak size en uygun planlamayı ve rezervasyonu sağlayarak doğru hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyoruz.

 

Hürriyet Gazetesi reklamları ile ilgili merak ettiğiniz her türlü bilgi ve ilan vermek için Türkiye'nin her yerinden 444 33 13 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.